Copyright © 2008 O.E.S DISTRIMED
Profili i Firmės
Misioni & Synimi
Ēertifikimet
Si tė na gjeni
Pajisje Elektromjekesore
Ju jeni ketu : Hyrje --Elektromjekesore
hyrjeGuideClick for english version
Hyrje
Rreth nesh
Tė Reja
Produktet
Kontaktoni
sdfgdg
Suport e Servis

 

Tek ne do te gjeni nje game te gjere te pajisjeve elektro-mjekesore, aparatura dixhitale te teknologjise se fundit, shume komode ne perdorim dhe saktesi shume te larte te ekzaminimit.

Pajisje Ultrasound
Pajisje x-ray
Spirolab III
Pajisje Monitorimi
Pajisje per Urgjenca dhe Reanimacion
EMG & EEG

Informacion te detajuar per gamen e pajisjeve qe ne ofrojme do te gjeni duke ndjekur lidhjet e mesiperme. Nese jeni te interesuar per pajisjet qe ne ofrojme, ose pajisje te tjera qe nuk jane paraqitur ketu, jeni te lutur te na kontaktoni. Ne do t'ju pergjigjemi menjehere. Ne bejme oferten tone, ju mund te zgjidhni sipas interesave tuaja.