Copyright © 2008 O.E.S DISTRIMED
Profili i Firmės
Misioni & Synimi
Ēertifikimet
Si tė na gjeni
Produkte Farmaceutike
Ju jeni ketu : Hyrje --Produkte Farmaceutike
hyrjeGuideClick for english version
Hyrje
Rreth nesh
Tė Reja
Produktet
Kontaktoni
sdfgdg
Suport e Servis

 

Tek ne do te gjeni materiale farmaceutike dhe medikamente per perdorim kryesisht spitalor, dhe shume produkte te tjera se shpejti.

 
IMAZHERI
 
bullit_5 IOPAMIDOL 50 ml / 300 mg
bullit_4 IOPAMIDOL 100 ml / 300 mg
bullit_3 IOPAMIDOL 50 ml / 370 mg
bullit_2 IOPAMIDOL 100 ml / 370 mg
 
KARDIOLOGJI
 
bullit_1 STREPTOKINEASE 1,5 MIU
     

Nese jeni te interesuar per keto produkte ose te tjera qe nuk jane paraqitur ketu, mos hezitoni te na kontaktoni dhe ne do t'ju dergojme menjehere nje liste te plote te medikamenteve qe ne disponojme me cmimet perkatese dhe detaje te tjera sipas kerkesave tuaja.