Copyright © 2008 O.E.S DISTRIMED
Profili i Firmės
Misioni & Synimi
Ēertifikimet
Si tė na gjeni
Hyrje
Ju jeni ketu : Hyrje
hyrjeGuideClick for english version
Hyrje
Rreth nesh
Tė Reja
Produktet
Kontaktoni
sdfgdg
Suport e Servis

 

Te dashur vizitore!

Me ane te kesaj faqeje interneti, O.E.S DISTRIMED Sh.p.k Import Export deshiron t'u ofroje te gjithe te interesuarve ne fushen mjekesore  nje mundesi te kendeshme per te marre informacion te gjere rreth firmes sone e aktivitetit te saj .

O.E.S DISTRIMED Sh.p.k eshte nje importues lider ne fushen e pajisjeve mjekesore ne Shqiperi, qe realizon marketing, furnizim dhe mirembajtje.

Themeluar ne Mars 2003, ne tashme ofrojme nje game te gjere produktesh pergjate ketyre segmenteve te biznesit medikal: elektro-mjekesore; diagnostikuese & laboratorike; te konsumueshme mjekesore; para-farmaceutike dhe farmaceutike.

Pozicionuar ne zonen e Tiranes se re Bulevardi "Bajram Curri", Pallati "Kastrati", ne ju mirepresim ne zyrat tona.

Shpresojme, qe te zgjojme interesin tuaj dhe ju urojme t'ja kaloni sa me mire gjate eksplorimit te faqes sone!

Pershendetje miqesore!