Copyright © 2008 O.E.S DISTRIMED
Profili i Firmės
Misioni & Synimi
Ēertifikimet
Si tė na gjeni
Pajisje Laboratorike
Ju jeni ketu : Hyrje --Pajisje Laboratori
hyrjeGuideClick for english version
Hyrje
Rreth nesh
Tė Reja
Produktet
Kontaktoni
sdfgdg
Suport e Servis

 

Tek ne do te gjeni nje game te gjere te pajisjeve elektronike per laboratore dhe klinika mjekesore.

image
Analizatore gjysem-automatik dhe automatik hematologjik
image
image
image
image
image

Nese jeni te interesuar per keto produkte dhe te tjera qe nuk jane paraqitur ketu, mos hezitoni te na kontaktoni. Ne do t'ju pergjigjemi menjehere duke ju derguar te dhena te detajuara rreth kerkesave tuaja.