Copyright © 2008 O.E.S DISTRIMED
Profili i Firmės
Misioni & Synimi
Ēertifikimet
Si tė na gjeni
Produkte per Konsum Spitalor
Ju jeni ketu : Hyrje --Produkte per konsum Spitalor
hyrjeGuideClick for english version
Hyrje
Rreth nesh
Tė Reja
Produktet
Kontaktoni
sdfgdg
Suport e Servis

 

Tek ne do te gjeni produkte te shumta per konsum spitalor.

Betasan
Pajisje te konsumueshme spitalore me nje perdorim si dhe te tjera te sterilizueshme me shume perdorime sipas kerkesave dhe nevojave te klinikave spitalore. Pajisje te tjera, age, tuba dhe shirita per serume, stative per shishe serumi, mbajtese per gjuhen, laringoskope dhe shume pajisje te tjera. Leukoplaste te ndryshme per kushte spitalore dhe per perdorim vetiak, benda te ndryshme per pjese te vecanta si:syrin, hunden, supin, shpatullen e te tjera. . . .
tubi1
sterile
Pajisje te konsumueshme spitalore per diagnostikim, tuba ne madhesi te ndryshme per marrjen dhe ruajtjen e gjakut per spitale dhe laboratore analizash. Garza , benda, doreza sterile, manikota per pjese specifike te trupit, syrin , hunden, gershere sterrile me nje perdorim, ose te tjera te sterilizueshme.
tubi2
tubi3
Kirurgji
kirurgji1
kirurgji2
Pinceta, gershere, bisturi dhe pajisje te tjera per salla operacioni kirurgjikale.
Pajisje te precizionit te larte, materiale speciale te sterilizueshme ose nje- perdorimshe. Pajisje te veshura me qeramike per nje higjene sa me te larte, dhe shume komode ne perdorim.

Nese jeni te interesuar per keto produkte dhe te tjera, qe mund t'ju nevojiten, mos hezitoni, na kontaktoni dhe ne do t'ju dergojme menjehere specifikime te detajuara per gjithcka qe ne ofrojme, ju beni zgjidhjen sipas kerkesave tuaja.